Pięć firm złożyło oferty w przetargu na przebudowę drogi powiatowej – ul. Rzeczypospolitej w Rydzynie. Inwestycja ma być wykonana do końca maja br.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na przebudowę ok. 320 mb drogi powiatowej nr 4803P – ul. Rzeczypospolitej w Rydzynie, na odcinku od rynku w kierunku Kłody. Zakres prac obejmuje sfrezowanie starej nawierzchni bitumicznej, wykonanie przykanalików oraz studni ściekowej wraz z regulacją wysokościową istniejących włazów studni ściekowych, studni rewizyjnych kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej, przebudowę studni ściekowych, ułożenie krawężników oraz ułożenie dwóch warstw asfaltu.

W przetargu złożono pięć ofert, najtańsza należy do spółki Drogbud Gostyń – 165.583 zł i jest tańsza o prawie 85 tys. zł od kosztorysu. Komisja przetargowa sprawdza poprawność i kompletność złożonych ofert.