Do 28 lutego br. można zgłaszać kandydatów w konkursie na „Wielkopolskiego Mistrza oraz Czeladnika 2019 roku”.

Na mocy Uchwały nr 1828/2020 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 6 lutego 2020 r. samorząd Wielkopolski i Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie ogłosili konkurs na "Wielkopolskiego Mistrza oraz Czeladnika 2019 roku".

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych wielkopolskich mistrzów oraz czeladników, którzy zdobyli kwalifikacje zawodowe potwierdzone zdanym egzaminem przeprowadzonym przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu i Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu w roku poprzedzającym rok przeprowadzenia Konkursu.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu dokonać mogą wnioskodawcy: Cechy Rzemiosł Różnych i Izby Rzemieślnicze oraz pracodawcy/dyrektorzy/kierownicy zakładu pracy.

Siedziba lub miejsce zamieszkania wnioskodawców musi znajdować się na terenie województwa wielkopolskiego.