Sześć ofert złożono w przetargu na wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni czterech odcinków dróg powiatowych.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni czterech odcinków dróg powiatowych:  nr 3823P w Boszkowie Letnisku, nr 3824P Boszkowo Letnisko - Boszkowo Wieś, nr 3902P Witosław - Popowo Wonieskie oraz  nr 4794P Garzyn - Drobnin. Termin wykonania dwóch pierwszych zadań to 15 czerwca br., a dwóch kolejnych – 31 lipca br.

W przetargu złożonych zostało sześć ofert, najtańsza z nich o wartości ok. 342 tys. zł jest niższa od kosztorysu o ok. 83 tys. zł. Komisja przetargowa sprawdza poprawność złożonych dokumentów.