W Popowie Wonieskim w gminie Osieczna rozpoczęłą się przebudowa ok. 700 mb drogi powiatowej nr 3902P. Termin zakończenia prac to 15 lipca br.

Prace rozpoczęto od ułożenia ok. 50 mb krawężnika i poszerzenia jezdni do sześciu metrów w rejonie skrzyżowania z drogą w kierunku Górki Duchownej. Ponadto zakres robót obejmuje m.in. sfrezowanie starej nawierzchni, regulację wysokościową istniejących włazów studni ściekowych, studni rewizyjnych kanalizacji sanitarnej i kanalizacji deszczowej oraz ułożenie warstwy ścieralnej asfaltu.

Prace za ok. 209 tys. zł wykonuje Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna.

Więcej zdjęć na profilu Powiatu Leszczyńskiego na Facebooku