W Popowie Wonieskim w gminie Osieczna zakończona została przebudowa drogi powiatowej nr 3902P. To pierwsza w powiecie leszczyńskim tegoroczna inwestycja oddana do użytku.

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna zakończyło prace trzy miesiące przed zawartym w umowie terminem. Przebudowę rozpoczęto od ułożenia ok. 50 mb krawężnika i poszerzenia jezdni do sześciu metrów w Popowie Wonieskim rejonie skrzyżowania z drogą w kierunku Górki Duchownej. Potem po sfrezowaniu starej nawierzchni i regulacji studzienek ściekowych ułożono nową warstwę ścieralną asfaltu na odcinku ok. 700 mb.

Prace w Popowie Wonieskim kosztowały ok. 209 tys. zł.

Więcej zdjęć na profilu Powiatu Leszczyńskiego na Facebooku