Wydział Komunikacji wznawia bezpośrednią obsługę mieszkańców

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie od poniedziałku 27 kwietnia br. wznawia bezpośrednią obsługę mieszkańców. Wizytę należy jednak umówić telefonicznie.

Wydział Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie od poniedziałku 27 kwietnia br. wznawia bezpośrednią obsługę mieszkańców. Wizytę należy jednak umówić telefonicznie lub internetowo.

Od poniedziałku 27 kwietnia br. wznowiona zostanie bezpośrednia obsługa w Wydziale Komunikacji. Aby załatwić sprawę konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu:

telefoniczna  - nr tel. 65 5296818

lub internetowa http://wizyty.powiat-leszczynski.pl/pl/bookAppointment/1

Rezerwacja terminu wizyty dla osób chcących zarejestrować pojazd sprowadzony z  zagranicy odbywa się wyłącznie telefonicznie, w przypadku pozostałych spraw dopuszczalne są obie formy kontaktu. Dla osób z już wyznaczonym terminem wizyty jest on zachowany.

Mieszkańcy proszeni są o przybycie kilka minut przed wyznaczonym termin wizyty i oczekiwanie na zewnątrz siedziby starostwa. W poczekalni może przebywać tylko jedna osoba. Płatności będą przyjmowane wyłącznie przy użyciu karty płatniczej.  Mieszkańcy proszeni są także o założenie maseczek i rękawiczek ochronnych oraz posiadanie własnego długopisu.