Przebudowa ul.Rzeczypospolitej w Rydzynie

Spółka Drogbud Gostyń układa dziś warstwę ścieralną asfaltu na przebudowywanej drodze powiatowej - ul. Rzeczypospolitej w Rydzynie.

Ul. Rzeczypospolitej w Rydzynie jest przebudowywana na odcinku ok. 300 mb, od rynku w stronę Kłody. Po ułożeniu warstwy wyrównawczej asfaltu i regulacji wysokości studzienek kanalizacyjnych dziś od rana trwa układanie warstwy ścieralnej całą szerokością jezdni.

Inwestycję za ok. 166 tys. zł współfinansują powiat leszczyński i gmina Rydzyna. Zgodnie z podpisaną umową spółka Drogbud Gostyń ma czas na wykonanie robót do 31 maja br.