Bezpośrednia obsługa mieszkańców w starostwie wznowiona

W związku ze stopniowym znoszeniem ograniczeń związanych z epidemią koronawirusaStarostwo Powiatowe w Lesznie wznowiło bezpośrednią obsługę mieszkańców we wszystkich sprawach z zakresu swojej działalności.

Obsługa mieszkańców w Starostwie Powiatowym w Lesznie odbywa się z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego oraz po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznie lub internetowo  terminu załatwienia sprawy.

Wydział Komunikacji prowadzi rezerwację terminu wizyty:

- codziennie internetowo na stronie http://wizyty.powiat-leszczynski.pl/pl/bookAppointment/1

- w każdym tygodniu od środy telefonicznie na kolejny tydzień - nr tel. 65 5296820 i 65 5296821

Wizyty w starostwie są możliwe wyłącznie przy zachowaniu obowiązujących w czasie epidemii zasad bezpieczeństwa, tzn. mieszkańcy powinni mieć założone maseczki i rękawiczki oraz zachowywali odpowiednią odległość od innych osób.

Przypominamy, że wiele spraw można załatwić bez osobistej wizyty w starostwie, dlatego warto skorzystać z kontaktu telefonicznego, mailowego, poprzez ePUAP oraz pocztę tradycyjną.

Wykaz adresów, telefonów oraz rachunków bankowych Powiatu Leszczyńskiego