Starostwo Powiatowe w Lesznie

Załatwianie spraw w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie poprzedza ich rejestracja. Aby ułatwić mieszkańcom znalezienie dogodnego dla siebie terminu większość wizyt rezerwowana jest całodobowo przez internet.

Najszybszą i najdogodniejszą formą umówienia wizyty jest możliwa całodobowo rejestracja jej terminu na stronie internetowej powiatu leszczyńskiego:

Internetowy system rejestracji terminów wizyt w Wydziale Komunikacji codziennie umożliwia mieszkańcom wybór daty na 16 dni do przodu. W przypadku braku wolnego dogodnego terminu należy spróbować tego dokonać w kolejnych dniach.

Prosimy, aby osoby, które rezygnują z wizyty anulowały rezerwację w systemie internetowym. Dzięki   tej prostej czynności z terminów wizyt będą mogły skorzystać kolejne osoby, a czas oczekiwania na załatwienie sprawy nie będzie się sztucznie wydłużał.

Z przyczyn technicznych rezerwacji internetowej nie można dokonać z urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym iOS, czyli popularnych iPhonów. Starostwo Powiatowe w Lesznie czyni starania, by w najbliższym czasie umożliwić rejestrację wizyt także z tych urządzeń.

Alternatywna możliwość umówienia wizyty to rejestracja telefoniczna - w każdym tygodniu w środy można umówić się na kolejny tydzień pod numerem telefonu 65 5296820. Ponieważ duża liczba osób dzwoni na ten numer, a pracownicy Wydziału Komunikacji jednocześnie obsługują mieszkańców przy okienkach, czas uzyskania połączenia nie zawsze jest krótki. Prosimy zatem w tej sprawie o wyrozumiałość.