Przebudowana droga w Rydzynie

Przebudowa części ul. Rzeczypospolitej w Rydzynie to druga w tym roku zakończona inwestycja powiatu leszczyńskiego.

Dziś nastąpił odbiór techniczny wykonanej przez spółkę Drogbud Gostyń przebudowy drogi powiatowej - ul. Rzeczypospolitej w Rydzynie. Modernizacji poddany został odcinek o długości ok.   300 mb, od rynku w stronę Kłody. Wykonawca sfrezował starą nawierzchnię, wyregulował studzienki kanalizacyjne, ułożył krawężniki i dwie warstwy asfaltu.

Roboty drogowe kosztowały ok. 166 tys. zł i zostały sfinansowane przez powiat leszczyński i gminę Rydzyna.

Facebook Powiat 2