Nowa dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie

Anna Szyszka została nowym dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie. Dziś w obecności prezydenta Leszna Łukasza Borowiaka i starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka złożyła ślubowanie.

Po rezygnacji wieloletniego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie Wiesława Szczechowiaka ogłoszony został konkurs na wakujące stanowisko. Po braku rozstrzygnięcia w pierwszym, w drugim komisja konkursowa, której członkami byli m.in. wicestarosta leszczyński Maciej Wiśniewski i sekretarz powiatu leszczyńskiego Katarzyna Kamińska, rekomendowała na szefa PUP Annę Szyszkę, pracownika tej placówki, a w ostatnich tygodniach p.o. dyrektora. Kandydatura została zatwierdzona przez prezydenta Leszna Łukasza Borowiaka i starostę leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

Dziś Anna Szyszka w Urzędzie Miasta Leszna złożyła ślubowanie przed objęciem stanowiska dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Lesznie.

fot. leszno.pl