Egzamin_osmoklasisty_SOSW_Rydzyna_2020

Sześciu uczniów z prowadzonych przez powiat leszczyński szkół zdaje w tym tygodniu egzaminy dla ósmoklasistów.

W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie do egzaminów z języka polskiego, matematyki przystąpiło, a jutro przystąpi z języka obcego czterech uczniów Specjalnej Szkoły Podstawowej oraz jedna uczennica Szkoły Podstawowej dla Uczniów Słabosłyszących i Niesłyszących.

Natomiast w Zespole Szkół Specjalnych w Górznie do egzaminu ósmoklasisty zostało zgłoszonych dwóch uczniów. Decyzją dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu z egzaminu został zwolniony jeden uczeń, a drugi przystąpił do egzaminów ósmoklasisty.

W czasie egzaminów w okresie epidemii koronawirusa dyrektorki obu placówek wdrożyły niezbędne procedury zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Facebook Powiat 2