Poszerzanie drogi Hersztupowo - Nowy Belęcin

Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych rozpoczęła poszerzanie drogi Hersztupowo – Nowy Belęcin w gminie Krzemieniewo. To największe jak dotąd tegoroczne zadanie pracowników ZDP.

Brygada ZDP wykonała już w tym roku m.in. poszerzenie odcinka drogi w Lasocicach oraz naprawiła odcinek drogi w Miąskowie.  Obecnie trwają prace związane z poszerzeniem do sześciu metrów jezdni na odcinku Hersztupowo (od drogi krajowej nr 12) do Nowego Belęcina. Na długości ok. 2 km wzmocnione zostanie pobocze drogi i poszerzenie jezdni średnio o metr.

Facebook Powiat 1