Budowa drogi w Tarnowej Łące

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna rozpoczęło budowę 120 mb drogi powiatowej w Tarnowej Łące w gminie Rydzyna.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie zlecił budowę 120 mb drogi o nawierzchni asfaltowej w Tarnowej Łące. Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna wykona podbudowę jezdni o szerokości pięciu metrów i następnie ułoży nawierzchnię bitumiczną. Firma ma na przedłużenie utwardzonego odcinka drogi w tej  miejscowości czas do 30 września br.

Inwestycję o wartości ok. 78 tys. zł sfinansują samorządy powiatu leszczyńskiego oraz gminy Rydzyna.