slid

Od 21 lipca do 3 sierpnia br. nie będzie możliwości internetowej rezerwacji wizyty w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie. W tym czasie trwać będzie modernizacja systemu kolejkowego.  

Załatwianie spraw w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie poprzedza ich rejestracja. Aby ułatwić mieszkańcom znalezienie dogodnego dla siebie terminu większość wizyt rezerwowana jest całodobowo przez internet.

Aby usprawnić obsługę internetową mieszkańców Starostwo Powiatowe w Lesznie modernizuje system kolejkowy, który stanie się bardziej funkcjonalny. Umożliwi rezerwację wizyt nie tylko z komputerów i laptopów działających w oparciu o systemy operacyjne Windows  i Linux, ale także z urządzeń mobilnych pracujących na systemie operacyjnym iOS, czyli popularnych iPhonów oraz z MacBooków pracujących w systemie macOS.

W związku z modernizacja systemu kolejkowego od 21 lipca br. nie będzie możliwa rezerwacja internetowa wizyty w Wydziale Komunikacji. Wszystkie potwierdzone terminy zachowują swą ważność.

3 sierpnia br. uruchomiony zostanie nowy system internetowy, który umożliwi rezerwację wizyt od 10 sierpnia br.

Alternatywna możliwość umówienia wizyty to rejestracja telefoniczna - w każdym tygodniu w środy można umówić się na kolejny tydzień pod numerem telefonu 65 5296820, do wyczerpania wolnych miejsc na liście. Ponieważ duża liczba osób dzwoni na ten numer, a pracownicy Wydziału Komunikacji jednocześnie obsługują mieszkańców przy okienkach, czas uzyskania połączenia nie zawsze jest krótki. Prosimy zatem w tej sprawie o wyrozumiałość.

Logo strony