Poszerzanie drogi Hersztupowo – Nowy Belęcin

Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych kontynuuje prace przy poszerzaniu drogi Hersztupowo – Nowy Belęcin w gminie Krzemieniewo. To największe jak dotąd tegoroczne zadanie pracowników ZDP.

Konstrukcja jezdni drogi powiatowej na odcinku od drogi krajowej nr 12 w Hersztupowie w kierunku Nowego Belęcina została już poszerzona do sześciu metrów. Dzięki temu na długości ok. 2 km droga zostanie poszerzona średnio o metr. W najbliższym czasie rozpocznie się układanie pierwszej warstwy asfaltu na poszerzonych odcinkach.

Więcej zdjęć na profilu Powiatu Leszczyńskiego na Facebooku