Od poniedziałku 3 sierpnia do 30 września br. będzie zamknięty przejazd kolejowy w Górce Duchownej w gminie Lipno, w ciągu drogi powiatowej do Targowiska. W tym czasie będą trwać będzie modernizacja linii kolejowej E59 Wrocław – Poznań.

W związku z modernizacją przez spółkę Torpol linii kolejowej E59 Poznań – Wrocław na wniosek spółki Torpol z Poznania wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu. Przejazd kolejowy w ciągu drogi powiatowej w Górce Duchownej będzie zamknięty, a objazd wyznaczony został przez Żakowo i Lipno.

Przejazd kolejowy w Górce Duchownej zostanie zamknięty od 3 sierpnia do 30 września br.

Tymczasowa organizacja ruchu