Starostwo Powiatowe w Lesznie opublikowało nowe wzory wniosków o udostępnienie dokumentów z zasobu geodezyjnego.

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 28 lipca 2020 r. w sprawie wzorów wniosków o udostępnienie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, licencji i Dokumentu Obliczenia Opłaty, a także sposobu wydawania licencji (Dz. U. poz. 1322) informujemy o konieczności używania nowych formularzy wniosków w przypadku chęci pozyskania dokumentów z Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Nowe wzory wniosków o zakup wypisów z rejestru gruntów, wypisów i wyrysów, map zasadniczych i ewidencyjnych oraz innych dokumentów i danych z zasobu geodezyjnego i kartograficznego można pobrać ze strony Biuletynu Informacji Publicznej powiatu leszczyńskiego