Przebudowa drogi Hersztupowo - Nowy Belęcin

Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych kończy prace przy poszerzaniu drogi Hersztupowo – Nowy Belęcin w gminie Krzemieniewo. To największe tegoroczne zadanie pracowników ZDP.

Konstrukcja jezdni drogi powiatowej na odcinku od drogi krajowej nr 12 w Hersztupowie w kierunku Nowego Belęcina została poszerzona średnio o metr do sześciu metrów. Na długości ok. 2 km ułożono dwie warstwy asfaltu. Obecnie trwają prace przy porządkowaniu poboczy drogi na poszerzonym odcinku.

Kolejnym zadaniem brygady remontowej ZDP będzie wzmocnienie krawędzi jezdni przy przepuście na drodze powiatowej Osieczna - Drzeczkowo.

Facebook Powiat 2