Od środy 2 września do 20 października br. będzie zamknięty przejazd kolejowy w Lipnie, w ciągu drogi powiatowej do Osiecznej. W tym czasie będą trwały prace przy modernizacji linii kolejowej E59 Wrocław – Poznań.

Spółka Torpol z Poznania, wykonawca czwartego etapu modernizacji linii kolejowej E59 Poznań – Wrocław na odcinku Rawicz - Czempiń rozpoczął przebudowę  przejazdu kolejowego w ciągu drogi powiatowej - ul. Dworcowej w Lipnie. W związku z tym przejazd jest zamknięty, a objazd wyznaczony został przez Leszno.

To drugi etap przebudowy przejazdu kolejowego w Lipnie. Tym razem będzie zamknięty od 2 września do 20 października br.

Lipno przejazd kolejowy 2020