Koniec budowy chodnika w Tworzanicach

W Tworzanicach w gminie Rydzyna zakończony został ostatni etap budowy chodnika przy drodze powiatowej w kierunku Robczyska.

Samorząd powiatu leszczyńskiego przez kilka lat systematycznie zlecał budowę kolejnych odcinków chodnika przez Tworzanice. W tym roku firma Polkop Pawła Polocha z Leszna ułożyła ok. 270 mb chodnika z kostki betonowej, średnio o szerokości 1,5 m. Inwestycja kosztowała ok. 88 tys. zł.

Powiat leszczyński przez kilka lat zlecał budowę kolejnych odcinków chodnika w Tworzanicach. Inwestycje współfinansowały samorządy powiatu leszczyńskiego i gminy Rydzyna.

Facebook Powiat 1