Droga Gołanice - Jezierzyce Kościelne

Od 14 września br. na czas przebudowy zamknięta zostanie droga powiatowa nr 4760P na odcinku od  Gołanic do Jezierzyc Kościelnych. Zarząd Dróg Powiatowych wprowadzi na ten czas objazdy przez Bukówiec Górny lub Niechłód.

Spółka Drogbud Gostyń przebudowuje 4,2 km drogi powiatowej z Gołanic (skrzyżowanie z drogą powiatową w kierunku Krzycka Małego) do Jezierzyc Kościelnych (skrzyżowanie z drogą powiatową w kierunku Zbarzewa). Wykonywanie robót wiąże się z okresowym wprowadzaniem ruchu wahadłowego.

W związku z wykonywaniem prac na całej szerokości drogi od 14 września br. na okres do dwóch miesięcy przebudowywany odcinek drogi zostanie całkowicie zamknięty.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie zalecany objazd wyznaczył przez: Krzycko Wielkie - Krzycko Małe - Sądzię - Bukówiec Górny - Włoszakowice - Krzyżowiec lub Święciechowę - Piotrowice -  Niechłód -  Zbarzewo - Krzyżowiec.

Za wprowadzone utrudnienia przepraszamy.

droga Golanice Jezierzyce 2020 mapa 1