W dniu 4 listopada br w Nowym Belęcinie odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w tenisie stołowym dla uczniów szkół gimnazjalnych.

O tytuły mistrzowskie w sali sportowej Zespołu Szkół w Nowym Belęcinie rywalizowało 7 zespołów dziewcząt i chłopców. To kolejna impreza sportowa organizowana przez Leszczyński Szkolny Związek Sportowy w Lesznie.
Złote medale i tytuły Mistrzów Powiatu Leszczyńskiego  zdobyły dziewczęta z Gimnazjum w Nowym Belęcinie oraz chłopcy z Gimnazjum w Kąkolewie. Dwie najlepsze szkoły zawodów w kat. dziewcząt i chłopców uzyskały awans  do zawodów szczebla rejonowego, które w dniu 17 listopada 2015 r. odbędą się w Bodzewie.