Przebudowa drogi Radomicko – Targowisko

Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych układa asfalt na poszerzonej drodze powiatowej Radomicko – Targowisko w gminie Lipno.

Droga Radomicko – Targowisko – Górka Duchowna (ok. 3 km) znajduje się w bardzo złym stanie technicznym. W najbliższym czasie zostanie częściowo przebudowana, m.in. dzięki dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Część prac remontowych wykonuje brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych. Pracownicy samorządowi wzmocnili pobocza i poszerzyli ok. 320 mb drogi na odcinku Radomicko - Targowisko. Po   sfrezowaniu starej nawierzchni asfaltowej brygada ZDP rozpoczęła układanie dwóch warstw asfaltu na całej szerokości przebudowywanego odcinka drogi. Prace będą wykonywane w tym tygodniu.