Jolanta Klimasz

Mieszkanka powiatu leszczyńskiego Jolanta Klimasz, lekkoatletka UKS Achilles Leszno, zdobyła brązowy medal na mistrzostwach Polski juniorów.

Jolanta Klimasz z Kociug w gminie Krzemieniewo jest medalistką Mistrzostw Polski w rzucie młotem i rzucie dyskiem, ma też na swym koncie liczne sukcesy w prestiżowych zawodach lekkoatletycznych oraz członkostwo w kadrze narodowej juniorek w rzucie młotem.

Do bogatej kolekcji sukcesów Jolanta Klimasz dołożyła kolejny – brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów U20 w Radomiu w rzucie młotem.