Mieszkaniec powiatu leszczyńskiego Aleksander Piasecki zdobył srebrny medal w Mistrzostwach Polski kadetów starszych i młodszych w kickboxingu.

Reprezentujący Polonię 1912 Leszno Aleksander Piasecki to mieszkaniec Henrykowa w gminie Święciechowa. Na odbywających się w Mysiadle koło Warszawy Mistrzostwach Polski w kickboxingu zdobył srebrny medal w kategorii kadet 47 kg. W walce o złoto zdecydowanie prowadził, ale tuż przed końcem walki otrzymał czwarte ostrzeżenie od sędziego, co było równoznaczne z dyskwalifikacją.