Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne bezpośrednia obsługa w Urzędzie Skarbowym w Lesznie została ograniczona do trzech dni w tygodniu – poniedziałku, środy i piątku w godzinach 9:00 – 13:00.

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu podjął decyzję o ograniczeniu obsługi bezpośredniej w urzędach do trzech dni w tygodniu - poniedziałku, środy i piątku w godzinach od 9:00 do 13:00. Z uwagi na wcześniej umówione już wizyty obsługa w poniedziałek 12 października br. wyjątkowo pozostanie bez zmian, czyli będzie odbywać się w dotychczasowych godzinach - od 8:00 do 18:00.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Lesznie przypomina, że wizyta w urzędzie jest możliwa tylko po wcześniejszej jej rezerwacji.

Wizytę można umówić przez internet na stronie www.wielkopolskie.kas.gov.pl w zakładce „Wizyta w urzędzie skarbowym” lub dzwoniąc do Urzędu Skarbowego w Lesznie pod numer: 65 525-83-00 lub 666-325-648.