Junior Fogo Unii Leszno Kacper Pludra z powodzeniem zadebiutował w ekstralidze żużlowej. Dla mieszkańca powiatu leszczyńskiego był to zwycięski bieg w finale tegorocznych rozgrywek.

18-letni Kacper Pludra z Krzycka Wielkiego w gminie Włoszakowice to junior Fogo Unii Leszno. Jeżdżąc w barwach Stainer Unia Kolejarz Rawicz 9 marca 2019 r. zadebiutował w drugiej lidze żużlowej w meczu z Wilkami Krosno. W rozgrywkach ligowych w sezonach 2019 – 2020 reprezentował klub z Rawicza.

W ekstralidze Kacper Pludra zadebiutował 11 października br. na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie w finałowym meczu Fogo Unii Leszno z Moimi Bermudami Stal Gorzów. Junior wygrał swój pierwszy bieg, a dzięki zwycięstwu „byków” w dwumeczu został złotym medalistą drużynowych mistrzostw Polski.

Juniorowi Fogo Unii Leszno życzymy udanych startów w kolejnych latach.