Pasowanie na przedszkolaków i uczniów w SOSW Rydzyna

W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie odbyła się coroczna uroczystość pasowania na przedszkolaka i ucznia.

Pasowanie na przedszkolaka oraz ucznia to jeden z ważniejszych momentów w życiu dzieci. W Dniu Edukacji Narodowej w SOSW w Rydzynie zaszczyt ten spotkał nowych wychowanków powiatowej placówki. Z uwagi na zachowanie reżimu sanitarnego uroczystość ta miała charakter kameralny i odbyła się w poszczególnych klasach. Od tego momentu mali żacy stali się pełnoprawnymi przedszkolakami i uczniami SOSW. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymali dyplom oraz drobny upominek, by ten dzień stał się jeszcze przyjemniejszy.