Rozpoczęło się poszerzanie chodnika w Pawłowicach

W Pawłowicach rozpoczęło się poszerzanie i remont chodnika przy drodze powiatowej – ul. Mielżyńskich, od ronda w kierunku Robczyska.

Firma Kompleksowe Roboty Ziemne i Ogólnobudowlane Michał Smektała ze Święciechowy rozpoczęła  remont ok. 1 km chodnika w ciągu drogi powiatowej – ul. Mielżyńskich w Pawłowicach. Chodnik zostanie poszerzony do szerokości 2,1 – 2,5 m, naprawione zostaną także zapadnięcia nawierzchni i wykonana będzie częściowa regulacja krawężnika.

Wykonawca na roboty drogowe ma czas do 30 listopada br. Koszt inwestycji to ok. 118 tys. zł, a prace będą współfinansowane przez powiat leszczyński i gminę Krzemieniewo.

Facebook Powiat 1