Przebudowa drogi w Krzycku Wielkim

Spółka Nodo przebudowuje odcinek drogi powiatowej nr 4759P w Krzycku Wielkim.

Powiat leszczyński zlecił spółce Nodo z Leszna przebudowę odcinka drogi o długości ok. 850 mb - od początku Krzycka Wielkiego do ul. Mórkowskiej. Inwestycja kosztować będzie 983.774 zł, koszty robót pokryją powiat leszczyński i gmina Włoszakowice.

Wykonawca rozpoczął inwestycje w Krzycku Wielkim od budowy kanalizacji deszczowej na odcinku od ul. Mórkowskiej w kierunku przejazdu kolejowego. Większość prac, w tym przecisk pod torami kolejowymi i przykanaliki została wykonana. Obecnie trwa układanie krawężników i ścieków, zjazdów na posesje, a także wykonywanie wzmocnień krawędzi jezdni.

Facebook Powiat 1