Zespół Szkół w Górznie zorganizował spotkanie z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Jedno z najważniejszych świąt tradycyjnie dostarczyło wielu wzruszeń rodzicom i dzieciom

Uczniowie Zespołu Szkół w Górznie jak zwykle nie zapomnieli o rodzicach. Pod okiem swoich nauczycieli przygotowali projekt edukacyjny „Górzno wczoraj i dziś”. Uczniowie składali życzenia swoim rodzicom, a ci oglądali te występy z uśmiechem z łezką wzruszenia. Każdy z gości otrzymał prezent własnoręcznie przygotowany przez swoje dziecko.

Podczas uroczystości dyrektor Iwona Stiller złożyła życzenia rodzicom.

- Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna, przebiegała w rodzinnej i miłej atmosferze – informuje Renata Barczak - Piklikiewicz, nauczycielka Zespołu Szkół w Górznie.

{gallery}2016/artykuly/Gorzno_dzien_matki_2016,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}