W dniu Narodowego Święta Niepodległości władze powiatu leszczyńskiego złożyły kwiaty przy Pomniku 200-lecia Konstytucji 3 Maja i Odzyskania Niepodległości w Lesznie.

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w czasie pandemii koronawirusa coroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Lesznie miały skromny charakter. Kilka delegacji złożyło wiązanki kwiatów przy  Pomniku 200-lecia Konstytucji 3 Maja i Odzyskania Niepodległości w Lesznie. Władze powiatu leszczyńskiego reprezentowali starosta Jarosław Wawrzyniak i wicestarosta Maciej Wiśniewski.