Serdecznie zapraszamy do udziału w siódmej edycji konkursu „Pomysł na Biznes”, organizowanego przez Leszczyńskie Centrum Biznesu.

Nagrodą główną w konkursie jest nagroda finansowa w wysokości 3 000 zł. Fundatorem nagrody głównej jest m.in. Powiat Leszczynki, a Starosta Leszczyński objął wydarzenie honorowym patronatem. Jest to konkurs skierowany do ludzi przedsiębiorczych, mających pomysł na swoją własną firmę. Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach: teoretycznej, w której udział biorą głównie uczniowie i studenci oraz praktycznej dla osób faktycznie chcących rozpocząć działalność gospodarczą. Dzięki udziałowi w konkursie można uzyskać nieodpłatną pomoc ekspercką w opracowaniu biznesplanu oraz możliwość udziału w bezpłatnym cyklu szkoleniowym „ABC Przedsiębiorczości”.- wsparciem służą pracownicy i eksperci LCB.

Żeby wziąć udział w rywalizacji należy dostarczyć do LCB biznesplan opisujący pomysł na firmę.  Do wygrania nagrody o łącznej wartości blisko 30 000 zł. Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmowane są do dnia 10 listopada 2015 roku. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.lcb.leszno.pl w zakładce „Konkurs Pomysł na Biznes”.

Jeśli masz pytania, napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń: 65 32 22 103.