Od wtorku 17 listopada br. przebudowywana droga powiatowa w Krzycku Wielkim zostanie wyłączona z ruchu do 31 grudnia br.

Spółka Nodo z Leszna przebudowuje odcinek drogi powiatowej w Krzycku Wielkim - od początku tej miejscowości do ul. Mórkowskiej. Inwestycja kosztować będzie 983.774 zł, koszty robót pokryją powiat leszczyński i gmina Włoszakowice.

W związku z koniecznością przeprowadzenia robót budowlanych na jezdni 17 listopada br. zostanie zamknięty przebudowywany odcinek drogi. Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie wprowadza od 17 listopada do 31 grudnia br. tymczasową organizację ruchu.

Zalecany objazd przez Bukówiec Górny, Włoszakowice, Jezierzyce Kościelne i Krzycko Małe. Zamknięta na czas przebudowy droga powiatowa Gołanice – Jezierzyce Kościelne zostanie w dniu 16 listopada br. otwarta.