Pełniąca funkcję biblioteki powiatowej Gminna Biblioteka Publiczna we Włoszakowicach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Święta z książką w obiektywie".

Zasady udziału w konkursie są bardzo proste.

1. Zapoznaj się z Regulaminem (dostępnym na stronie https://www.facebook.com/gbpwloszakowice )

2. Zrób zdjęcie przedstawiające książkę w świątecznej odsłonie

3.Wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie konkursowe wraz z wypełnionym formularzem konkursowym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych (w przypadku osób niepełnoletnich prześlij również zgodę prawnego opiekuna) w terminie do 28.12.2020 r.

4. Kryteria wyboru zwycięzcy to kreatywność i walory artystyczne

5. Do wygrania bon podarunkowy do sklepu Empik!