Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie ogłosiła konkurs „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym czujniki tlenku węgla ufundowane przez powiat leszczyński.

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!” to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

W jej ramach Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lesznie ogłosiła konkurs dla pełnoletnich mieszkańców miasta Leszna i powiatu leszczyńskiego, w szczególności do właścicieli oraz użytkowników budynków mieszkalnych, w których użytkowane są kotły stałopalne, na paliwo płynne lub gazowe.

Aby uczestniczyć w konkursie należy po zalogowaniu się na stronie internetowej Komendy Miejskiej PSP Leszno zapoznać się z broszurą informacyjną, a następnie poprawnie odpowiedzieć na pytania konkursowe. Konkurs trwa do 20 grudnia br.

Wśród uczestników, którzy prześlą prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania, zostaną rozlosowane zestawy nagród, m.in. czujnik tlenku węgla, gaśnica GP ABC 2 kg, miś „Żaruś” i gadżety promocyjne KM PSP w Lesznie. Część z nich zostało sfinansowanych z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Szczegóły konkursu