Krystian Jędrzejczak, uczeń prowadzonego przez powiat leszczyński Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie zajął pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jesień w oczach dziecka”.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gierałtowicach w powiecie gliwickim zorganizowało V edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Jesień w oczach dziecka”. Zgłoszono aż 2349 prac z 276 placówek z całej Polski, ukazujących piękno jesiennej przyrody w różnych zakątkach kraju.

Uczeń SOSW Rydzyna Krystian Jędrzejczak udział w konkursie zakończył ogromnym sukcesem - w kategorii klas pierwszych zajął pierwsze miejsce. Praca konkursowa powstała pod kierunkiem nauczycielki SOSW Rydzyna Lidii Garbacz.