„Śpiewana lekcja historii" w SOSW Rydzyna

W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie zorganizowana została przez uczniów „Śpiewana lekcja historii".

W auli internatu SOSW Rydzyna uczniowie wszystkich grup wychowawczych, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, uczestniczyli w lekcji historii, na którą składało się słuchanie i śpiewanie piosenek i pieśni patriotycznych. Niektórym uczestnikom dźwięki „przesłania naszej przeszłości" nie pozwoliły na bierne słuchanie i dlatego poprzez ruch wyrazili swoje zaangażowanie. Zorganizowana w auli Internatu wystawa tematyczna oraz okolicznościowe stroje wprowadziły uczestników jeszcze bardziej  w   patriotyczny i doniosły  nastrój.