Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury ogłosiło wyniki XXXIX Ogólnopolskiego Konkursu Literacko - Fotograficzno – Plastycznego Konfrontacje 2020. Jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w regionie było tradycyjnie dofinansowane z budżetu powiatu leszczyńskiego.

W związku z pandemią koronawirusa ogłoszenie wyników odbyło się on-line, wystawa prac „KONFRONTACJE 2020" jest czynna do 11 grudnia br. w Galerii w Ratuszu w Lesznie. Ponieważ placówki kultury, w tym galerie sztuki, będą zamknięte co najmniej do 27 grudnia br., istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania, po uzgodnieniu terminu z komisarzem konkursu Romanem Józefiakiem – tel. 691  765  091;  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.