Przejazd kolejowy w Wilkowicach

Przejazdy kolejowe w Lipnie i Górce Duchownej zostały oddane do użytku po przebudowie. Wkrótce otwarty zostanie także przejazd w Wilkowicach.

Spółka Torpol z Poznania prowadzi czwarty etap modernizacji linii kolejowej E59 Poznań – Wrocław na odcinku Rawicz – Czempiń. W związku z tym wykonywała lub wykonuje przebudowy kilku przejazdów kolejowych w ciągu dróg zarządzanych przez powiat leszczyński.

Przejazdy kolejowy w Lipnie oraz w Górce Duchownej zostały już oddane do użytku, natomiast według zapewnień wykonawcy przebudowy przejazd na ul. Mórkowskiej w Wilkowicach zostanie oddany do użytku w najbliższych dniach.

fot. elka.pl