12 grudnia br. w Galerii w Ratuszu w Lesznie odbędzie się zakończenie XXXIX Ogólnopolskiego  Konkursu Literacko – Fotograficzno – Plastycznego Konfrontacje 2020. Konkurs został dofinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa działalność placówek kultury jest zawieszona. Obowiązuje zakaz organizowania spotkań i imprez niezależnie od ich rodzaju. W związku z tym nie będzie uroczystej gali Konfrontacji 2020 z wręczaniem nagród, dyplomów i katalogów. Nie będzie też spotkania w sali reprezentacyjnej ratusza w Lesznie. Również wystawa pokonkursowa w Galerii w Ratuszu nie będzie czynna do zwiedzania. Prace z wystawy będą przygotowane do odbioru.

Zakończenie Konfrontacji 2020 zostało ograniczone do wydania 12 grudnia br. w godz. 11:00 – 14:00 materiałów: dyplomów, katalogów oraz przygotowanych upominków. Nagrody pieniężne laureatom konkursu przekazane zostaną na konta bankowe.

Zwiedzenie wystawy jest możliwe w dniach 8-9 grudnia br. w godz. 14:00 – 18:00 w Galerii w Ratuszu, po wcześniejszym powiadomieniu telefonicznym pod nr 691 765 091.