Przebudowa chodnika w Pawłowicach

W Pawłowicach zakończone zostało poszerzenie i remont chodnika przy drodze powiatowej – ul. Mielżyńskich. Po zakończeniu prac na przebudowanym odcinku utworzony został ciąg pieszo-rowerowy.

Firma Kompleksowe Roboty Ziemne i Ogólnobudowlane Michał Smektała ze Święciechowy przebudowała ok. 1 km chodnika w ciągu drogi powiatowej – ul. Mielżyńskich w Pawłowicach, od ronda w kierunku Robczyska. Chodnik został poszerzony do 2,1 - 2,5 m, ponadto naprawione zostały zapadnięcia nawierzchni i częściowo wyregulowane krawężniki.

Prace kosztowały ok. 118 tys. zł i zostały sfinansowane przez powiat leszczyński i gminę Krzemieniewo.