Nowy chodnik w Święciechowie

Przy drodze powiatowej – ul. Leszczyńskiej w Święciechowie – zbudowane zostały odcinki chodników i dwa perony przy przystankach autobusowych.

Na zlecenie Zarządu Dróg Powiatowych firma Wiler-Bud z Nowej Wsi zbudowała przy ul. Leszczyńskiej ok. 90 mb chodnika z kostki betonowej, dwa perony przy przystankach autobusowych po obu stronach jezdni. Przy przystankach wyznaczone zostało nowe przejście dla pieszych.

Prace kosztowały ok. 30 tys. zł i zostały sfinansowane przez powiat leszczyński i gminę Święciechowa.

Wcześniej w Święciechowie – także wzdłuż ul. Leszczyńskiej - firma Kompleksowe Roboty Ziemne i Ogólnobudowlane Michał Smektała ze Święciechowy wykonała 55 mb chodnika na odcinku między nowo wybudowaną ul. Produkcyjną, a przystankiem autobusowym. Koszt prac to ok. 18,5 tys. zł.

Facebook Powiat 1