Policjanci z Zespołu Dzielnicowych w Rydzynie odebrali nowy radiowóz. Jego zakup został dofinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Komenda Miejska Policji w Lesznie otrzymała nowy radiowóz. Pojazd zakupiony ze środków lokalnych samorządów i budżetu państwa będzie służył zwiększeniu bezpieczeństwa w naszym regionie.

Do Zespołu Dzielnicowych w Rydzynie trafił nowy radiowóz, który będzie im pomocny w codziennej służbie. To Hyundai Tucson, samochód osobowy typu suv.

Zakup radiowozu został sfinansowany przez Komendę Główną Policji, gminę Rydzyna oraz powiat leszczyński, z którego budżetu przekazano 25 tys. zł.