W SOSW Rydzyna o zagrożeniach zatrucia czadem

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie uczestniczyli w projekcie „Czad - cichy zabójca”, kilkudniowych zajęciach poświęconych tlenkowi węgla.

Zajęcia na temat tlenku węgla w ramach realizacji Innowacji Pedagogicznej „Ty też możesz mi pomóc”. Informacje o czadzie zawsze są aktualne i dlatego w grupach wychowawczych uczniowie  poznawali i utrwalali wiedzę o tlenku węgla, m.in. o objawach zatrucia czadem, sposobach uniknięcia takiej sytuacji i sposobach zachowania się w sytuacji zagrożenia.

Podczas podsumowania projektu uczniowie SOSW z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego obejrzeli prezentację multimedialną i poznali zasady działania czujki tlenku węgla.

Facebook Powiat 1