Uczniowie SOSW Rydzyna

Projekty edukacyjne uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie zostały uznane za najlepsze w drugiej edycji Projektu Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020.

Dwa zespoły uczniów z SOSW Rydzyna, pod opieką Alicji Kubiak oraz Anieli Serwickiej za wykonanie projektów edukacyjnych zajęły pierwsze miejsce w podprojekcie Uczniowskie Laboratoria Informatyczne w kategorii szkoły specjalne.

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju oraz niemożność organizacji i uczestnictwa w gali finałowej II edycji Projektu CSW@2020, do szkół dostarczone zostały nagrody dla uczniów oraz nauczycieli - opiekunów zespołów uczniowskich. Tablety z oprogramowaniem każdemu z nich wręczyła wicedyrektor SOSW Rydzyna Joanna Winiarska.