Podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Kąkolewie otrzymali dziś od terapeutów świąteczne upominki.

23 października br. wojewoda wielkopolski w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2  wydał polecenia  o czasowym zawieszeniu, aż do odwołania, działalności m.in. środowiskowych domów samopomocy oraz warsztatów terapii zajęciowej. Od tego czasu w ŚDS w Kąkolewie nie odbywają się zajęcia terapeutyczne w tradycyjnej, dotychczasowej formie.

Pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Kąkolewie dostarczyli 30 podopiecznym kolejne  zestawy zadań terapeutycznych oraz upominki świąteczne. Mimo zawieszenia zajęć stacjonarnych  terapeuci utrzymują regularny kontakt z uczestnikami zajęć w celu podtrzymania efektów dotychczasowej pracy.