Plakat obrazujący tekst

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie informuje, że od 18 stycznia br. przyjmowane będą wnioski o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2021.

Z PFRON można otrzymać dofinansowanie na zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny (osoby fizyczne),  zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze, do turnusu rehabilitacyjnego, do likwidacji barier architektonicznych w komunikowaniu się i technicznych oraz do sportu, kultury, rekreacji i turystyki.

Druki wniosków dostępne są na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie – http://www.pcprleszno.naszbip.pl/pastwowy-fundusz-rehabilitacji-osob-niepenosprawnych

Wnioski również można pobrać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie, pl. Kościuszki 4b, pok. nr 5, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00, tel. kontaktowy 65 529 68 31.