Powiat wspiera WOŚP

W niedzielę 31 stycznia br. odbędzie się finał 29 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Powiat przekazał gminnym sztabom atrakcyjne powiatowe gadżety na licytacje.

Pieniądze zebrane w 29. Finale WOŚP zostaną przekazane oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Każdy z nas może wesprzeć akcję w wybrany przez siebie sposób.

Tradycyjnie Starostwo Powiatowe w Lesznie wspiera gminne sztaby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przekazane gadżety powiatowe można licytować w aukcjach organizowanych w poszczególnych gminach powiatu leszczyńskiego.